Deneme 2017-07-26T09:38:52+00:00

Hakkımızda

Helis Yapı A.Ş. 2009 yılında İstanbul’da katma değerli projeler üretmeyi hedef alarak, inşaat sektöründeki yenilikten uzak ve tam anlamıyla memnuniyet veremeyen anlayışa karşı yola çıkmış, kendi inşaat firmasını kurma kararı alarak, gayrimenkul sektöründe büyük başarılar elde etmiş ortaklar tarafından kurulmuştur. İnşaat imalatı başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Helis Yapı A.Ş. yerel ve global çözüm ortakları ve profesyonel ekibi ile dünyanın birçok ülkesinde proje geliştirmek için çalışmalar yürüten, yüksek standartta anahtar teslim konut, sanayi yapıları, proje ve yüklenicilik faaliyetlerine odaklanmıştır. Sağlamlık, kalite, estetik ve hız konusunda sektörde örnek teşkil edecek bir performans sergilemektedir.

Helis Yapı A.Ş. çağın gerektirdiği teknoloji ve insan gücünü yanına alarak, sektöründe kalite ve güven sloganlarıyla müşteri memnuniyetini birinci hedefi olarak kabul etmiştir. Bunun en önemli ispatı da Helis Yapı’nın en çok önem verdiği konuların başında gelen çözüm ortaklarından ve müşterilerinden iş sonunda aldıkları taktir ve teşekkür referans mektuplarıdır.